logo Mohelnické Televize
logo města Mohelnice

Mohelnická rodačka modelkou

Jmenuji se Alena Várošová a jsem mohelnickou rodačkou a aktivní seniorkou.

Někteří mne znají z loňského vystoupení v kulturním domě na Setkání se seniory, pořádané firmou Siemens Mohelnice, kde jsem předvedla scénku ze soutěže Eurobabička 2014. (Byla jsem vybrána z 352 babiček a postoupila do finále, a stala se tak druhou vícemiss Eurobabička 2014.)

I když se nějak na veřejnosti neangažuji, píši hodně články a příběhy ze života a básně do rubriky i60 na internetový portál pro seniory.Od ledna letošního roku mi redakce vydala 16 článků a 4 básně. Nevím, jestli je to málo nebo moc.Tato práce je zajímavá a baví mne.

Začátkem března jsem byla požádána manažerkou projektu Eurobabička o nafocení malé ukázky oblečení ve spolupráci s butikem MIA Móda, pokud některé zajímá celá kolekce, je na webových stránkách www.eurobabicka.cz.

V butiku jsem se cítila velmi příjemně, nepotřebovala jsem ani kosmetičku, ani kadeřnici. Sama jsem se nalíčila, a pak už jsem se cítila jako ryba ve vodě a užila jsem si vše skvěle. Odzkoušela jsem si různé druhy oděvů. No, a jak focení dopadlo? Posuďte sami ve fotogalerii.30. 03. 2016 | autor: Mgr. Petra Rosípalová

Komentáře

Nepřehlédněte

www.mks-mohelnice.cz/akce/9098-plnou-parou-ejsz www.mks-mohelnice.cz/akce/9140-moravske-a-blesi-trhy-dgk5 www.mks-mohelnice.cz/kalendar-akci?typ=1