logo Mohelnické Televize
logo města Mohelnice

Mohelnice bude mít své trhy

Po minulých ročnících trhů, kdy je pořádali třetí osoby, se vedení MKSC rozhodlo, že další trhy uspořádá samo. Byli osloveni pěstitelé, chovatelé a výrobci přímo z našeho regionu. Vysoce kvalitní produkty z oblasti potravinářství, zemědělství, přírodních produktů či zemědělských výrobků zaručují certifikáty „Regionální potravina“, „Výrobek Olomouckého kraje“, apod. K prodeji budou hustopečské sýry, chlazená drůbež, uzenářské výrobky z Bušína, bylinné produkty, ovocné a zeleninové pochoutky, káva, sirupy, přírodní mýdla, levandulové výrobky, slané lázeňské oplatky z Velkých Losin, truhlářské výrobky a další.

Součástí trhů bude také doprovodný program – živé vystoupení, které zpříjemní čas nákupu i chvíle trávené na náměstí. Můžete se těšit na koncert skupiny Katapult cover band a na vystoupení Mohelnických mažoretek ZUŠ a mažoretek DDM Magnet. Ve velikonoční dílně si zájemci mohou vyzkoušet různé techniky zdobení kraslic. Své umění také ukáží kováři.

Kromě nakupování si můžete posedět u piva, ochutnat grilované speciality…

Mohelnické trhy mají také svoje facebookové stránky: www.facebook.com/Mohelnické-trhy-984268454988439, kde se dozvíte více informací.

První trhy, s podtitulem „velikonoční“, se konají v sobotu 26. března od 8 do 13 hodin na náměstí Svobody.18. 03. 2016 | autor: Mgr. Petra Rosípalová

Komentáře

Nepřehlédněte

www.mks-mohelnice.cz/kalendar-akci?typ=1 www.mks-mohelnice.cz/akce/8552-duo-jamaha-tsog https://www.mks-mohelnice.cz/akce/8873-stupkovo-kvarteto-efq7